top of page
‎24_ProgramTasarimi_v22 Extract_edited.jpg

Projelerimiz

"Hayallerinizi düşüncelere,

düşüncelerinizi

eyleme  dönüştürmek için yanınızdayız."

Hedef ; 

Yenilikçi ve gerçekçi çözümlerle organizasyonların başarıya ulaşmasını sağlamak.

Dönüşüm projeleriyle, 3-6 ay içinde kurumunuzu sektörde öncü konuma getirerek yenilikçi ve müşteri odaklı bir iş modeline dönüşümünü sağlıyoruz.

Sprintler, 5 günlük yoğun bir süreçte sorunlara kullanıcı odaklı, hızlı çözümler üreterek fikirlerin gerçek dünyada nasıl performans gösterdiğini hemen gösterir.

Etkileşimli atölyelerle, sadece 1-2 gün içinde katılımcıların yaratıcılığını zirveye taşıyarak hızla sonuca ulaşırsınız.

DÖNÜŞÜM PROJELERİ
Screenshot 2023-09-12 at 20_edited.jpg

DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Geleceğini şekillendiren kurumlarla deneyimlerimiz

"Dönüşüm Projeleriyle,

3-6 ayda kurumları yenilikçi ve müşteri odaklı iş modellerine eviriyoruz.

 

Design Thinking'in derin kullanıcı odaklı yaklaşımı sayesinde, hızla prototip oluşturup test ederek riski azaltıyor ve yenilikçi çözümler sunuyoruz."

Müşteri Odaklı Dönüşüm Projeleri

Modern iş dünyasında başarının anahtarı, müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Bu dönüşümle, kurumlarınızı müşteri ihtiyaçları etrafında yeniden şekillendiriyor ve onların beklentilerini karşılayacak yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Kurum İçi İletişim Stratejileri

Etkili kurum içi iletişim, verimlilik ve çalışan memnuniyeti için kritik bir öneme sahiptir. Özelleştirilmiş iletişim stratejileriyle, çalışanlar arası koordinasyonu ve işbirliğini maksimize ederek kurumsal hedeflere daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm Stratejileri

Dijitalleşme, iş süreçlerinin ve hizmetlerin etkili bir şekilde yeniden tasarlanmasını gerektirir. Dijital dönüşüm stratejileriyle, kuruluşunuzu modern teknolojilere uyumlu hale getirerek sektörde rekabetçi bir konuma taşıyoruz.

Yapay Zeka ile
Yeni Nesil Yönetim Toplantıları

Yapay zeka, toplantı ve iletişim süreçlerini yeniden tanımlıyor. Geleneksel yönetim toplantılarını daha etkili, odaklanmış ve sonuç odaklı hale getirmek için yapay zekanın gücünden faydalanarak, iletişim kalitesini ve sonuçların takip efektifliğini bir üst seviyeye taşıyoruz.

Çalışan Deneyiminin İyileştirilmesi

Çalışan memnuniyeti, kurumsal başarının anahtarıdır. Çalışanların deneyimlerini iyileştirerek, işteki motivasyonunu ve bağlılığını artırıyor, böylece kuruluşunuzun genel verimliliğini ve performansını yükseltiyoruz.

IMG_20190616_182734.jpg

"SPRINT"LER

SPRINT'LER

Sprintlerimiz, fikirlerin hızla hayata geçirilip test edildiği 5 günlük yoğun süreçler olabileceği gibi, derinlemesine analiz ve uygulama için 6 haftaya kadar da uzayabilir.

Böylece, gerçek dünyadaki etkisini görmek için fikirlerinizi bekletmek zorunda kalmadan, anında geri dönüş alırsınız.

Çözüm Ekipleri Kurulumu

Farklı departmanlardan bireyleri bir araya getirerek çok disiplinli çözüm ekiplerinin hızla oluşturulmasını için bir ekip ve süreç tasarım yapabilirsiniz. sağlar. Bu ekipler, problemleri derinlemesine analiz eder ve çeşitli perspektiflerden yaratıcı çözümler üretir.

Yeni Nesil İç İletişim ve Toplantı Düzeni Tasarımı

Geleneksel toplantı formatlarını yeniden düşünmek için Design Sprintleri kullanarak, daha etkili, odaklanmış ve sonuç odaklı toplantılar oluşturulur. Böylece, zamanın daha verimli kullanılması sağlanır. İç iletişim, departmanlar arası iş birliği ve bireylerin takım oyununa katkı seviyesi dramatik seviyede artar.

Deneyim Tasarımları

Kullanıcı ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre ürün veya hizmetlerin nasıl şekillendirileceğini belirlemek için Design Sprintleri kullanılır. Bu, markanızın kullanıcılarla daha derin bir bağ kurmasına olanak tanır.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Fikirlerin hızla prototip haline getirilip test edilmesi sayesinde, pazarda başarılı olabilecek yenilikçi ürünler geliştirme süreci hızlandırılır.

ÇALIŞTAYLAR
Convention

ÇALIŞTAYLAR

Bugünün problemlerine yarının çözümleri

Çalıştaylar, 1 ya da 2 gün süren yoğun etkinliklerdir.

Farklı perspektiflerdeki katılımcılar diyalog masaları ve çözüm masalarında fasilitatörler yardımı ile Design Thinking yöntemleri ile çalışarak ekip zekası ile ortak sonuçlar üretirler.

Çalıştaylarda somut prototiplerden stratejilere kadar birçok yenilikçi çözüm ortaya çıkar.

Fikirlerden Elle Tutulur Sonuçlara

Bu çalıştay, fikirlerin hızla görsel ve işlevsel prototiplere dönüştürülmesini sağlar. Katılımcılar, elle tutulur sonuçlar elde ederek inovasyon sürecini daha somut ve gerçekçi bir şekilde deneyimler.

6.jpg

IDEATHON

4.jpg

STRATAGEM

Geleceğin Rotasını Çizmek

Bu çalıştayda, organizasyonun gelecekteki yönü ve hedefleri hakkında stratejik düşünce geliştirilir. Katılımcılar, güçlü analizler ve yaratıcı beyin fırtınalarıyla işlerini bir adım öteye taşıyacak stratejik planlamalar yaparlar.

Zamanla Yarışan Yenilikçilik

Bu atölyelerde, katılımcılar kısa süre içerisinde derinlemesine inovasyon teknikleriyle tanışır ve pratik yaparlar. Sonuç olarak, işlerine dönük hızla uygulanabilir çözümler ve stratejiler geliştirirler.

1.jpg

INOVADAY

Design Thinking yöntemleriyle gerçekleştirilen çalışmalar;

farklı paydaşları bir problemin merkezine katarak,

bireysel hayal güçlerinin çok ötesinde

etkileyici çözümleri üretmelerini sağlar.

bottom of page