Gültekin Güldür

KURUMSAL STRATEJİLER
İNOVASYON PROJELERİ
MÜŞTERİ STRATEJİLERİ
DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROGRAMLARI
SATIŞ OTOMASYONU
SERVİS TASARIMI
DİJİTAL PAZARLAMA
KAMPANYA YÖNETİMİ
MÜŞTERİ DENEYİMİ PROGRAMLARI
SADAKAT PROGRAMLARI
MÜŞTERİ ODAKLI DÖNÜŞÜM
YAZILIM GELİŞTİRME

Çalıştığı yüzlerce proje arasında Türkiye İş Bankası, Anadolu Hayat Emeklilik, Coca Cola, Borusan Makina, Merkez Bankası, Havaş, gibi önde gelen markaları sayabiliriz. 35 yılı aşan kariyerinde Eğitim verdiği şirket sayısı 500’ü aşıyor eğitimlere katılan kişi sayısı
8000’in üzerinde.

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik fakültesi mezunu. İşletme ihtisasını Istanbul Üniversitesinde yaptı. Çeşitli üniversitelerde yönetim dersleri verdi.

Design Thinking Institute kurucusu.
30 yılı aşan işletme tecrübesi 200 ‘den fazla projeyi kapsıyor.
Gültekin Güldür,
Tasarımcı Düşünce'nin iş hayatında kullanımı konusunda çalışmalar yapıyor.

Uzun yıllardır farklı sektörden bir çok kurumsal şirkete, bireylere yönetim danışmanlığı ve eğitimler veren Gültekin Güldür 2015'ten bu yana da "Business Design Thinking"le hem projeleri hem eğitimleri kapsayan çalışmalar yapıyor.

Yeni iş tasarımları, şirketlerin yaratıcı potansiyellerinin artırılması, karmaşık problemlerinin çözülmesi, rekabet güçlerinin artırılması gibi stratejik tasarımlarda rol alıyor.

Bilişim teknolojileri konusundaki eğitimini değişen ve dijitalleşen dünyada başarılı bir şekilde uygulamakta ve öğretmektedir.

Coaching konusundaki ustalığı bireylere sadece metodu öğreterek değil hayata nasıl geçirecekleri konusunda ışık tutmayı sağlıyor.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

arrow&v

"Tasarımcı Düşünce" ile ilgili  aklınıza takılan her konu için görüş alabilir, eğitimlerimiz ve hizmetlerimiz için detaylı bilgi talep edebilirsiniz. 

  • Grey Vimeo Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Pinterest - Grey Circle

© 2019 by Design Thinking Institute Turkey