top of page

Gültekin Güldür

KURUMSAL STRATEJİLER
İNOVASYON PROJELERİ
MÜŞTERİ STRATEJİLERİ
DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROGRAMLARI
SATIŞ OTOMASYONU
DİJİTAL PAZARLAMA
MÜŞTERİ DENEYİMİ PROGRAMLARI
SADAKAT PROGRAMLARI

Çalıştığı yüzlerce proje arasında Türkiye İş Bankası, Anadolu Hayat Emeklilik, Coca Cola, Borusan Makina, Merkez Bankası, Havaş, gibi önde gelen markaları sayabiliriz. 35 yılı aşan kariyerinde Eğitim verdiği şirket sayısı 500’ü aşıyor eğitimlere katılan kişi sayısı
8000’in üzerinde.

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik fakültesi mezunu. İşletme ihtisasını Istanbul Üniversitesinde yaptı. Çeşitli üniversitelerde yönetim dersleri verdi.

Design Thinking Institute kurucusu.
30 yılı aşan işletme tecrübesi 200 ‘den fazla projeyi kapsıyor.
Gültekin Güldür,
Tasarımcı Düşünce'nin iş hayatında kullanımı konusunda çalışmalar yapıyor.

Uzun yıllardır farklı sektörden bir çok kurumsal şirkete, bireylere yönetim danışmanlığı ve eğitimler veren Gültekin Güldür 2015'ten bu yana da "Business Design Thinking"le hem projeleri hem eğitimleri kapsayan çalışmalar yapıyor.

Yeni iş tasarımları, şirketlerin yaratıcı potansiyellerinin artırılması, karmaşık problemlerinin çözülmesi, rekabet güçlerinin artırılması gibi stratejik tasarımlarda rol alıyor.

Bilişim teknolojileri konusundaki eğitimini değişen ve dijitalleşen dünyada başarılı bir şekilde uygulamakta ve öğretmektedir.

Coaching konusundaki ustalığı bireylere sadece metodu öğreterek değil hayata nasıl geçirecekleri konusunda ışık tutmayı sağlıyor.

bottom of page