top of page

YENİ BİR LİDER

YL.02

Karar Sahnesi

SPARKS ÇALIŞTAYLARI,

bir gün içinde yenilikçi düşüncelerinizi tetikleyip liderlik vizyonunuzu şekillendiren, oyun, keşif ve dönüşüm odaklı bir deneyimdir.

 

Yapay zeka destekli araçlarımızla yeni düşünce biçimlerini keşfetmenize ve stratejik kararlar alarak geleceği bugünden inşa etmenize yardımcı olur.

 

Sanat ve bilimin kesiştiği bu etkileşimde, tek bir günde yenilikçi çözümler üretin ve gerçek dünya problemlerine pratik yanıtlar bulun.

Derinlemesine tartışmalarla ortak zihniyetin pekiştirilmesi

Yapay zeka ile geliştirilen araçlar. Bilim, sanat ve felsefe kaynakları ile düşüncelerin ateşlenmesi

Yaratıcı düşünce ile yenilikçi ve pratik çözüm mekanizmaları

DİYALOG MASALARI

DİYALOG MASALARI

Diyalog Masaları'nda, kritik temalar üzerinde yoğun yapay zeka desteği ile derinlemesine grup diyalogları yürütülür. Katılımcılar, kendi görüşlerini paylaşırken, Sokratik sorgulama teknikleriyle zenginleştirilmiş tartışmalar aracılığıyla birbirlerinden ilham alır. Bu süreç, farklı bakış açılarını bir araya getirerek, ortak bir zihniyet oluşturmak ve yeni perspektifler keşfetmek için tasarlanmıştır.

Bu çalışma boyunca katılımcılar bir çok Tez-Anti Tez üzerinde yapay zeka ve ortak akılla beyin fırtınası yaparak bir birlerinden alacakları ilhamlarla kendi çıkarımlarını yapacaklar.

Çalışılacak her temanın içinde bir çok retorik soru ile karşılaşacaklar.

İşte bir kaç örnek...

Diyalog Masalarında gündemdeki konu hakkında  yüzlerce soru üretilir. Sorular soruları tetikler.

Ana eksenler ve argümanlar keşfedilir.

Yoğun Yapay Zeka desteği kullanılır.

YARATICI TEKNOLOJİ

YARATICI TEKNOLOJİ

Yaratıcı Teknoloji bölümü, sanatın ilham verici gücünü yapay zeka ve dijital araçlarla birleştirir. Bu kesişim, katılımcılara yenilikçi düşünce biçimleri ve yaratıcı problem çözme yöntemleri sunar. Burada, teknoloji ve sanatın bir araya gelmesiyle, zihinsel ve duygusal engeller aşılır, yeni çözüm yolları keşfedilir.

BİLİM SANAT VE FELSEFE

YAPAY ZEKA ARAÇLARI

Yapay zeka araçları, çalıştay katılımcılarının bilim sanat ve felsefe ile donanmasını sağlar.

Böylelikle haftalar sürecek bir çalışma bir günde bitirilebilir

ÇÖZÜM MASALARI

ÇÖZÜM MASALARI

Çözüm Masaları, katılımcıların ele alınan konular üzerinde derinlemesine düşünmelerini ve somut çözüm yolları geliştirmelerini sağlar. Bu bölümde, analitik düşünme ve stratejik planlama ön plandadır. Katılımcılar, 'Connexiom' tekniğiyle yapı taşları ve aralarındaki ilişkileri keşfederken, gerçek dünya problemlerine uygulanabilir çözümler üretirler.

Karar Sahnesi

KOÇLUK PROGRAMI

Çalışması sonrası, bu çalışmalara daha kapsamlı olarak devam etmek isteyenler için 6 adımdan oluşan kapsamlı bir koçluk çalışması da sunuyoruz. 

bottom of page